DC Shoes - odborník na obuv

Ako už názov značky napovedá DC Shoes sú odborníkmi na obuv. Prevažne sa špecializujú na skate obuv, ktorá sa u nás teší veľkej obľube mladých ľudí. Hlavnými zákazníkmi sú muži, a aj preto je ponuka obuvi pre pánov najširšia. DC Shoes sa radí k značkám, ktoré za svoju kvalitu vyžadujú primeranú cenu.

Topánky DC nepatria k najlacnejším, ale, kto zháňa kvalitné skatovú obuv, tak nákupom topánok DC určite netrafí vedľa. Rokmi odskúšaná kvalita radí DC Shoes do popredia vo funkčnosti i vzhľade obuvi. Topánky sú vyrábané z hladkého alebo mierne brúseného materiálu. Jazyk v topánke pridŕžiavajú gumové pásky, ktoré zabezpečujú pohodlné obúvanie, nosenie aj vyzúvanie. Z boku a na päte topánky je vždy výrazné logo spojené s dizajnom celej topánky.

Kvalitne spracovaný vzhľad dokáže osloviť široké spektrum zákazníkov naprieč generáciami. Aj keď sa DC Shoes špecializuje na mladých, často vidíte obuté v tejto značke aj staršie generácie, ktoré nedbajú na dizajn, ale na pohodlie, ktoré DC Shoes zaisťujú. Prešívaná podrážka zabezpečuje väčšiu trvanlivosť a odolnosť.

Samozrejmosťou je dierkovanie na špičke pre väčšiu priedušnosť. Vďaka tomu sa vám nohy v topánkach nepotí a sú vhodné aj pre parné letné dni. Topánky majú ľahkú konštrukciu, čo využijú nielen športovci ale aj bežní používatelia pri ľahšom nosení.

V sortimente DC Shoes nájdete obuv pre mužov, ženy, deti a dokonca aj pre batoľatá. Práve preto, že má DC mnoho svojich spokojných zákazníkov, ktorí kvalitu obuvi DC objavili a obuvajú do nej aj svoje ratolesti.

topánky dc shoes