Lacoste - húževnatý ako krokodíl

Topánky Lacoste sú typicky športové, prípadne elegantné, ale vždy striedme a jednoduché.

Obuv Lacoste sprevádza podobný príbeh, ako tričká a ďalšie oblečenie tejto značky. Od začiatku predaja tenisových topánok sa ponuka postupom času rozšírila aj k iným športom a v neposlednom rade aj k vychádzkovej obuvi na bežné nosenie. Ležérny štýl, jednoduchosť a športová elegancia - toto sú typické prvky všetkého tovaru Lacoste. Pohodlie a vysoká kvalita, to sú vlastnosti, ktoré pri nosení takýchto topánok oceňuje každý.

Dodnes obuv Lacoste reprezentuje pohodlnú, športovú módu a oplýva detailami typickými pre značku. Topánky na podpätku u nich nenájdete, ale aj tak sú elegantné. V posledných rokoch vyrába módne baleríny, ale väčšinu kolekcie stále tvoria tenisky a mokasíny. Ale ani Lacoste sa nebojí experimentovať a občas prinesie extravagantnejšie kúsky s výraznými vzormi a farbami.

Posledné kolekcie zývajú škálou farieb, návrhári pri jej vytváraní dostali voľnú ruku. Tri typové línie - Club, Sportswear a Šport - zahŕňajú topánky pre mladšie i staršie generácie, pre športovcov aj businessmanov. Obuv Club je skôr elegantnějšího rázu, môžu ju nosiť vysoko postavení manažéri a manažérky. Sportswear je určená k rekreačným športom, ale dajú sa nosiť aj ako bežná vychádzková obuv. Špeciálne pre tenistov a vášnivejších športovcov sú potom určené ergonomicky tvarované topánky z línie Sport.

topánky lacoste