Reebok - Fitness obuv

Značka Reebok bola založená v roku 1895 v Boltone vo Veľkej Británii. Reebok sa najskôr zameriaval na bežeckú obuv, s ktorou slávil úspech na rade olympiád, keď športovci, ktorí súťažili v topánkach Reebok dokázali dosahovať skvelé výkony, čo posunulo značku Reebok do povedomia mnohých ľudí.

Najviac sa asi Reebok preslávil svojím inovátorským prístupom k fitness. Reebok topánky Freestyle predstavujú revolúciu v tomto odbore. Práve tento druh obuvi bol prvým, ktorý bol vytvorený špeciálne pre ženy a práve na cvičenie. Obuv Reebok priviedla k športu radu žien a odštartovala vysoko cenený módny trend. Obuv Reebok Freestyle je dnes veľmi populárna u mladej aktívnej generácie, ktorá práve Reebok považuje za ten módny trend, ktorý je hodný nasledovania. Na mladej generácii si Reebok vybudoval svoje dobré meno, a je to práve tá mladá generácia, ktorá je veľmi kritická ku svojmu okoliu.

Preto sú tieto topánky také obľúbené, keďže spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky mladých ľudí, ktorí svojimi nápadmi, kritikou a názormi veľmi ovplyvňujú každú novú kolekciu, ktorú Reebok pripravuje.

Veľmi obľúbeným modelom sa stali tiež Reebok Freestyle Cities, ktoré predstavujú celkovo 6 modelov, ktoré sú inšpirované svetovými metropolami - Paríž, Madrid, Londýn, New York, New Dillí a Tokio.

Svojimi kvalitnými materiálmi dokážu spĺňať najprísnejšie kritériá, ktoré sa vo svete fitness na topánky kladú. Vďaka kĺbovej vložke, ktorá tlmí a minimalizuje otrasy, sú topánky Reebok maximálne pohodlné za každej situácie. Častou súčasťou obuvi sú anatomické vložky a vonkajšia podrážka s extra tlmením. Oblast došliapnutia vypĺňa mäkký polyuretán a navyše Barflex profil podporuje odraz, takže sú topánky Reebok vhodnou obuvou pre akýkoľvek šport.

topánky reebok